четвъртък, март 28, 2024
HomeBundesligaКрамер: "Това искат да видят хората тук".

Крамер: „Това искат да видят хората тук“.

Накрая радостта в Шалке 04 беше огромна, тъй като Königsblauen буквално в последната секунда бяха спечелили точка срещу Борусия Мьонхенгладбах. За треньора Франк Крамер – заслужена точка по начин, който „хората искат да видят тук“.

За кралскосините привърженици резултатът 2:2 срещу Мьонхенгладбах беше истинско влакче на емоциите, особено през второто полувреме. Преднината от 1:0 на Родриго Залазар от първото полувреме беше загубена в рамките на шест минути, така че Шалке изглеждаше като сигурен губещ в заключителните минути. Но зачеркнат хандбал на Патрик Херман от Гладбах върна S04 в продължението на мача и Мариус Бюлтер реализира за справедлив краен резултат.

Backlashes? Напълно нормално за Крамер

Екипът се е „борил страстно“, каза Крамер: „В Бундеслигата винаги ще имаме неуспехи. Трябва да се изправиш, а отборът направи това днес. Това е, което се вписва тук и което хората искат да видят“, каза Крамер в предаването „Sky“.

Крамер беше доволен не само от емоционалното и психическото представяне на своя отбор, но и от игривото представяне на промотирания отбор през първото полувреме. Тук Шалке „се справи наистина добре“. В Knappen знаеха, че Гладбах ще има повече притежание, но Шалке „имаше много удари, бяха по-убедителни“.

След смяната на края отборът му не успява да продължи по старому. Крамер продължи: „Бяхме твърде пасивни, не можехме да поставяме повече точки.“ С късния изравнителен гол обаче Шалке все пак имаше нещо, което си струваше да се види от зрителите.