péntek, április 26, 2024
HomeBundesligaKramer: "Az emberek itt ezt akarják látni".

Kramer: „Az emberek itt ezt akarják látni”.

A végén óriási volt az öröm a Schalke 04-nél, hiszen a Königsblauen szó szerint az utolsó pillanatban szerzett pontot a Borussia Mönchengladbach ellen. Frank Kramer edző számára egy megérdemelt pont úgy, hogy „az emberek itt látni akarják”.

A királykék szurkolók számára a Mönchengladbach elleni 2:2 az érzelmek hullámvasútja volt, különösen a második félidőben. Rodrigo Zalazar első félidőben szerzett 1-0-s vezetését hat perc alatt elvesztette, így a Schalke az utolsó percekben már biztos vesztesnek tűnt. De a Gladbach játékosának, Patrick Herrmann-nak egy kihagyott kézilabdája visszahozta az S04-t a hosszabbításban, és Marius Bülter fordított a tisztességes végeredmény érdekében.

Backlashes? Teljesen normális Kramer

A csapat „szenvedélyesen küzdött”, mondta Kramer: „A Bundesligában mindig lesznek kudarcok. Fel kell állni, ezt tette ma a csapat. Ez az, ami ide illik, és amit az emberek látni akarnak” – mondta Kramer a „Sky” című műsorban.

Kramer nem csak csapata érzelmi és mentális teljesítményével, hanem a feljutott csapat első félidőben nyújtott játékos teljesítményével is elégedett volt. Itt a Schalke „nagyon jól teljesített”. Knappenék tudták, hogy a Gladbach többet birtokolja majd a labdát, de a Schalke „sok lövése volt, kényszerítőbb volt”.

A térfélcsere után csapata nem tudta ott folytatni, ahol abbahagyta. Kramer így folytatta: „Túl passzívak voltunk, nem tudtunk több tűszúrást elhelyezni”. A kései egyenlítő góllal azonban a Schalke még mindig tartogatott valami látnivalót a nézőknek.