csütörtök, május 9, 2024
HomeTennis"Nem a jövőben vagyunk itt": Duó dühös a videó bizonyíték miatt

„Nem a jövőben vagyunk itt”: Duó dühös a videó bizonyíték miatt

A számítógépes videóbizonyítéktól feldühödve az első helyen kiemelt Rajeev Ram és Joe Salisbury teniszpáros átmenetileg nem volt hajlandó folytatni a mérkőzést a wimbledoni negyeddöntőjük során.

Az USA és Nagy-Britannia duója a második szett vége felé az ellenfél Nicolas Mahut és Edouard Roger-Vasselin francia teniszezőpáros egyik ütése nem volt szabályos. Az úgynevezett Hawk-Eye azonban azt mutatta, hogy a labda még mindig érintette a vonalat.

Ram és Salisbury utána hosszasan elbeszélgettek az elnöki bíróval. „Kikapcsoljuk a gépet. Mi itt nem a jövőben vagyunk – szidta Ram. Csak miután a vezetőbíró megjelent a pályán, nyugodott meg lassan a helyzet. Ram és Salisbury aztán tie-breakben vesztette el a szettet, de 6-3, 6-7 (1-7), 6-1, 3-6, 6-4-re megnyerte a mérkőzést, és bejutott az elődöntőbe.