péntek, május 3, 2024
HomeBundesligaKi közvetíti a Preußen Münster - Bayern München mérkőzést élőben a TV-ben...

Ki közvetíti a Preußen Münster – Bayern München mérkőzést élőben a TV-ben & stream-en?

Az FC Bayern München későn kezdi az idei DFB-kupa szezont. Hol közvetítik a Preußen Münster – Bayern München mérkőzést?

Mivel a Bayern a DFB-kupa első fordulójának hétvégéjén játszotta le a Német Szuperkupát az RB Leipziggel (0:3), a német rekordbajnok csak mintegy másfél hónappal később lép pályára. Kedden este a harmadosztályú Preußen Münster otthonában kell sikerrel teljesíteniük a kötelező feladatot. A kezdőrúgás 20.45-kor lesz

Sikeresen próbál a Bayern – döntetlennel a Münster

A csúcsformában lévő FCB szombat délután 7-0-ra verte a VfL Bochumot az Allianz Arénában, a nyári újonc Harry Kane triplájával az élre állt, és ezzel feljött a Bundesliga tabellájának első helyére. Könnyen lehet, hogy az angol, sok társához hasonlóan, kedden a kispadról fogja nézni a mérkőzést, hiszen szombaton már a Bayernre vár a csúcsrangadó az RB Leipzig otthonában.

Az előző szezonban a Regionalligában szereplő Preußen Münster az elmúlt hétvégén 1-1-es döntetlent ért el a VfB Lübeck ellen. Hét mérkőzésből szerzett nyolc pontjukkal jelenleg a 15. helyen állnak. A harmadosztályú klub győzelme a nagy bajorok ellen mindenképpen szenzációval érne fel.

Ki mutatja meg a Bayernt Münsterben?

A ZDF élőben és teljes egészében közvetíti a mérkőzést az ingyenesen fogható televízióban. A második német televíziós csatorna 20.15-től élőben jelentkezik Münsterből. A műsorvezető Sven Voss, akit René Adler szakértő és Oliver Schmidt kommentátor támogat. Emellett a „Sky” is élőben közvetíti 20.15-től Dávid és Góliát párharcát, a fizetős csatornán a tapasztalt Wolff Fuss kommentál.