szerda, április 24, 2024
HomeBasketballJackson-Cartwright 41 ponttal: A második meccset is megnyerte a Bonn

Jackson-Cartwright 41 ponttal: A második meccset is megnyerte a Bonn

A Telekom Baskets Bonn a rájátszás második meccsét is megnyerte a Hamburg Towers ellen, így meccslabdát szerzett a harmadik mérkőzésre a Hanságban.

A főcsoport második helyezettje vasárnap délután egyértelmű 89:81 (37:46) arányban győzte le a Hamburg Towers csapatát, és lényegesen kevesebb gondja akadt, mint a péntek esti első mérkőzésen, amikor csak hosszabbítás után, az utolsó másodpercben dobott hárompontossal sikerült a győzelem.

Peter Jackson-Cartwright ismét a Bonner legjobbja volt, 41 pontot szerzett. Pénteken 36 ponttal brillírozott. A sorozat harmadik mérkőzésére most pénteken (19 órakor) kerül sor Hamburgban.

Ha a bonniak idegenben is nyernek, akkor a negyeddöntőben véget ér a sorozat. A lehetséges elődöntős ellenfél ezután az FC Bayern München lenne.

Telekom Baskets Bonn – Hamburg Towers 89:81 (15:26,22:20,29:16,23:19)

Pontok Telekom Baskets Bonn: Jackson-Cartwright 41, Hawkins 18, Kulvietis 10, Bowlin 5, Ward 5, Morgan 4, Kessens 3, Tadda 3.

Hamburg Towers: J. Brown 21, Homesley 15, Meisner 9, Kotsar 8, Christen 6, Edigin 6, Ju. Hollatz 6, Dileo 5, Z. Brown 3, Hinrichs 2