csütörtök, május 16, 2024
HomeBasketballFolytatódik a Würzburg vesszőfutása a frank derbin - kiesési thrillerben vereséget szenvedett...

Folytatódik a Würzburg vesszőfutása a frank derbin – kiesési thrillerben vereséget szenvedett a Heidelberg

A Heidelberg és a Göttingen alagsori párharcát hosszabbításban nyerték a lilák. Míg a Ludwigsburg egyértelműen győzött az Oldenburg ellen, addig a Würzburg a teltházas frank derbin Bambergben aratott győzelmet

A Würzburg kosárlabdacsapata meghosszabbította győzelmi sorozatát a BBL-ben. A frankfurti derbin a Bamberg Baskets 83:78 (28:35) arányú győzelmével sorozatban ötödik győzelmét ünnepelhette – elsősorban egy erős utolsó negyednek köszönhetően. Tizenkét mérkőzés után a Würzburg 8:4 győzelemmel az ötödik helyen áll.

Az MHP Riesen Ludwigsburg rövidre zárta az EWE Baskets Oldenburgot, 104:80 (58:33) arányú győzelmet aratva. A harmadik esti mérkőzésen a BG Göttingen hosszabbítás után 113:109 (96:96, 49:45) arányban győzött az MLP Academics Heidelberg otthonában az MLP Academics Heidelberg pincehelyi párharcában