szerda, április 24, 2024
HomeTennisAsh Barty sietve nyert ismét Australian Opent

Ash Barty sietve nyert ismét Australian Opent

Melbourne – A világelső ausztrál Ashleigh Barty kevesebb mint egy óra alatt aratott második győzelmének köszönhetően bejutott a harmadik fordulóba a profi teniszezők Australian Openjén.

Melbourne – A világelső ausztrál Ashleigh Barty sietve nyert ismét Australian Opent.

A hazai reménység 6-1, 6-1-re, 6-1-re verte az olasz selejtezős Lucia Bronzettit. A 25 éves játékos mindössze 52 perc alatt nyerte meg a mérkőzést. Barty most egy másik olasz, Camila Giorgi ellen lép pályára.

Az első helyen kiemelt játékos 54 perc alatt 6-0, 6-1-re legyőzte az ukrán Lessia Zurenkót a hétfői nyitómérkőzésén. Barty reménykedik Melbourne-ben, hogy Chris O’Neil 1978-as győzelme óta ő lesz az első ausztrál teniszező, aki megnyeri az Australian Opent.