hétfő, április 29, 2024
HomeTennisA közönségkedvenc Kyrgios sört iszik a rajongóktól

A közönségkedvenc Kyrgios sört iszik a rajongóktól

Ez volt a nagy Nick Kyrgios show. Az extravagáns teniszező az Australian Open első mérkőzésén tombolt a közönség körében. És még a meccs után is éljenezték a szurkolók.

Nick Kyrgios bejutott az Australian Open második fordulójába – és hogyan. A helyi hős három szettben 6:4, 6:4 és 6:3 arányban verte a brit Liam Broady-t. A 26 éves játékos nemcsak jobbnak bizonyult, hanem a tőle megszokott teniszshow-val szórakoztatta a közönséget.

Az ausztrál már az első szett második gémjében a lábai alól játszott ki egy szervát, amivel 2:0-ra vezetett. A közönség tombolt – és ez a második szettben is így folytatódott.

Ismét 1:0 és 40:0 Kyrgiosnak, a közönségkedvenc pedig kipakolta a következő különleges ütést: egy úgynevezett tweenert. Nehéz ütés, amelynél a teniszező a saját lábán keresztül játssza meg a labdát. Kyrgios ezt a tweener labdaváltást is egy előretolt longline-nal fejezte be a maga javára. A közönség tombolt és ünnepelte az elsőszámút.

Kyrgios megkínálja magát egy korty sörrel

Kyrgios a harmadik szettben is kipakolta a tweenert, ezúttal eredménytelenül. A tömeg nem bánta, hanem minden egyes gyűlésen éljenzett és éljenzett. A végéig. Végül Kyrgios három szettben nyerte meg a mérkőzést, de a show a meccs után is folytatódott.

Miután már több autós programot osztogatott és fotózkodott a rajongóival, egy néző sörrel kínálta meg.

Kyrgios először megszagolta az italt, és huncutul felnevetett. Úgy tűnt, mintha még neki is túl sok lett volna, hogy egy futó kamera és jó néhány rajongó előtt engedjen az italnak. De egy enyhe fejrázással beadta a derekát, és megengedett magának egy kis kortyot – a támogatói eksztatikus örömére.

Hogy az ausztrál és szurkolói a második körös mérkőzésen is ennyire jól szórakoznak-e majd, az enyhén szólva is kétséges. Ezután Kyrgios a US Open-győztes Daniil Medvegyevvel játszik, aki Novak Djokovics kiesése után a cím legfőbb esélyese.

Australian OpenV: Australian Open: Kerber kiesett
Milliók forognak kockánV: Djokovic lemarad ezekről a milliókról
DFB Kupa 16. forduló:V DFB Kupa: Nézd élőben a BVB-t ingyenes TV-ben

Szóval elképzelhető, hogy csütörtökön már meg vannak számlálva a Kyrgios-showk napjai – legalábbis az Australian Openen.