kedd, május 14, 2024
HomeBasketball105:50: A Telekom Baskets Bonn nagyarányú győzelemmel kezdett

105:50: A Telekom Baskets Bonn nagyarányú győzelemmel kezdett

Sikeresen kezdték távol-keleti útjukat a Bonn kosárlabdázói. A szingapúri Interkontinentális Kupán azonban a második helyezettnek egyáltalán nem jelent kihívást

Az újjáalakult Telekom Baskets Bonn egyértelmű győzelemmel kezdte a FIBA Interkontinentális Kupát. A Bajnokok Ligája-győztes együttes csütörtökön Szingapúrban 105:50-re (50:22) verte a Bahreini Királyságból érkező Al Manama csapatát.

Az új edző, Roel Moors csapatát egyetlen alkalommal sem érte komoly kihívás. A német második helyezett legjobb pontszerzője az újonc Sam Griesel volt 28 ponttal.

szombaton a Zhejiang ellen

A kontinentális szövetségek bajnokai vesznek részt a versenyen. A második mérkőzésen a Bonners szombaton a kínai Zhejiang Golden Bulls klubbal találkozik. A döntőre vasárnap kerül sor.

A Basketball Bundesligában a bonniak október 1-jén a Rasta Vechta ellen idegenben, október 4-én pedig a Tigers Tübingen otthonában lépnek pályára – két mérkőzéssel a BBL-visszatérők ellen.