четвъртък, май 2, 2024
HomeBundesligaBVB: Reus отново на терена

BVB: Reus отново на терена

Капитанът отново е на борда: В четвъртък Марко Ройс отново взе участие в тренировките на отбора след принудителната си почивка.

В добро настроение 32-годишният футболист обу обувките си на ръба на тренировъчното игрище и след това изпълни единицата със съотборниците си.

Капитанът отсъстваше поради заболяване по време на тройния мач от последната английска седмица с две победи срещу Арминия Билефелд и в Майнц 05 (и двете 1:0), както и при равенството в 1. ФК Кьолн (1:1), а по-рано по време на равенството 1:1 в Аугсбург заради конски крак на бедрото.

До предстоящия мач с РБ Лайпциг остава около седмица и половина, така че Реус има достатъчно време да се подготви напълно за сблъсъка на върха.

По време на смяната атакуващият играч не е бил номиниран за националния отбор на DFB.